Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), RH-010 nolu 11870 Rehberlik Hizmetleri lisansı kapsamında Adalet Bakanlığı izni ve UYAP işbirliğiyle servis hizmeti verilmektedir.
Servis ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Vodafone, Türk Telekom Mobil, Türk Telekom ve Turkcell için dakikası 4,99 TL, tüm vergiler dahildir.Detaylar için Tıklayınız

MAHKEME SONUÇLARI

Hakkınızda açılan bir dava dosyası mı var  Arayın 118 70′i oturduğunuz her yerden ister cep telefonu ister sabit hatlardan 118 70’i arayarak mahkeme sorgulaması yaparak yalnızca dakikalar içinde hakkımda açılmış bir dava var mı yok mu hemen öğrenebilirsiniz.

 Mahkeme bilgilerini kullanarak Yargıtay da var olan dosyanızı 118 70’i arayarak uyap dava dosya sorgulama yapabilir, Taraf olduğunuz bir dosyanın karar türünü öğrenebilirsiniz.  118 70’i arayarak mahkeme sonucu sorgulama  yoluile  Taraf olduğum bir dosyanın karar türünü bilgileri öğrenebilirsiniz.

‘’118 70’’ arayarak dosya numarasını uzman ekibimize vererek mahkeme sorgulama yolu ile Taraf olduğum bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri oturduğunuz yerden adliyelerde koşuşturmaya gerek kalmadan hakkınızdaki dosyalarından  gelişmelerden en kısa zamanda haberdar olabilirsiniz.11870ile adliye koridorlarında koşuşturmaya gerek kalmadan Yargıtay ve Danıştay’da bulunan dosyalarının ne durumda olduğunuuyap dosya sorgulama ile Tarafınıza gönderilen evrakların Adli birimlerden gönderilip gönderilmediğinin 11870 arayarak teyidini alabilirsiniz.

DAVA
SORGULAMA
UYAP DAVA
SORGULAMA
BOŞANMA DAVASI
SORGULAMA
İCRA BORÇ
SORGULAMA
DAVA DOSYA
SORGULAMA