Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), RH-010 nolu 11870 Rehberlik Hizmetleri lisansı kapsamında Adalet Bakanlığı izni ve UYAP işbirliğiyle servis hizmeti verilmektedir.
Servis ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Vodafone, Türk Telekom Mobil, Türk Telekom ve Turkcell için dakikası 4,99 TL, tüm vergiler dahildir.Detaylar için Tıklayınız

İdari Mahkeme Sorgulama

118 70 ‘i arayarak İdari Mahkemede var olan dosyanızı mahkeme dosyası sorgulama yapmak için, Yargıtay dairesi ve esas numarası yıl ile birlikteTaraf olduğunuz bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri İdari Mahkeme Sorgulama    yolu öğrenebilirsiniz.

 Bu kapsamda yargı birimlerinde işlemleri yapılan vatandaşlar 118 70’i arayarak mahkeme dosyası sorgulaması yapabilir Türkiye genelinde hakkımda açılmış bir dava veya icra takibi var mı? Öğrenebilirler. Yine aynı şekilde haklarında açılmış dava ve icra takibi olanlar 118 70’iarayarak Mahkeme Günü Sorgulama yolu olduğum bir dosyada duruşma tarihini mahkeme gününü öğrenebilirler.

DAVA
SORGULAMA
UYAP DAVA
SORGULAMA
BOŞANMA DAVASI
SORGULAMA
İCRA BORÇ
SORGULAMA
DAVA DOSYA
SORGULAMA